کارگزاری بورس بیمه ایران|نمایش جزییات خبر

جزییات سوددهی کارگزاری بورس بیمه ایران

جزییات سوددهی کارگزاری بورس بیمه ایران
آبتین کریمی، عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران از رشد 6900 درصدی سود عملیاتی شرکت طی دو سال و نیم اخیر خبر داد و درباره جزییات دستیابی به این رکورد گفت...
جزییات سوددهی کارگزاری بورس بیمه ایران
 
آبتین کریمی، عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران از رشد 6900 درصدی سود عملیاتی شرکت طی دو سال و نیم اخیر خبر داد و درباره جزییات دستیابی به این رکورد گفت: مهم‌ترین مساله داشتن دید بلندمدت در بین مدیران اقتصادی شرکت برای دستیابی به پیشرفت بوده که این مهم خود را در ارائه خدمات متنوع بورسی به شهروندان نشان داده است.
 
عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران به جهش 60 پله‌ای کارگزاری بورس بیمه ایران در سه سال گذشته اشاره کرد و افزود: شرکت در تاریخ 22 ساله خود هرگز نتوانسته بود به سودآوری برسد و همیشه جز کارگزاری‌های زیانده بود که این مساله بار اقتصادی منفی بر دوش شرکت سهامی بیمه ایران قرار می‌داد اما طی دو سال و نیم اخیر این مسیر تغییر کرد تا جایی که اکنون شرکت به سودآوری رسیده و در بین 10 کارگزاری برتر کشور ایستاده است.
 
صدور غیرحضوری کد آنلاین، اعطای اعتبار، ارتقای سامانه معاملاتی، راه‌اندازی شعب مختلف در سراسر کشور، افتتاح مرکز تماس مشتریان برای دریافت پیشنهاد و شکایت و راهنمایی سهامداران و ... جز خدماتی است که آبتین کریمی ضمن اشاره به آنها، گفت: تمام تلاش مدیران اقتصادی و پرسنل کارگزاری این است که بتوانیم بهترین خدمات بورسی را در سریعترین زمان ممکن به شهروندان ارائه کنیم تا رضایت‌شان را به دست بیاوریم و اعتمادشان را نسبت به بورس به عنوان تنها راه رسیدن به رونق اقتصادی و دوری از تخلف و سواستفاده‌های مالی بیش از گذشته افزایش بدهیم.
 
این کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد که رسیدن به جایگاه‌های برتر بازار سرمایه جز اهداف شرکت بوده و حرکت در این مسیر ادامه خواهد داشت.
 
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.