شرکت‌های سبدگردانی

سبدگردانی یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در بازار سهام و اوراق بهادار بصورت اختصاصی برای هر فرد و با استفاده از دانش تیمی متخصص است؛ یعنی سبد سهام با توجه به میزان ریسک‌پذیری سرمایه‌گذار پر می‌شود که در عین حال می‌تواند از دانش و تجربه یک متخصص استفاده کند، به عبارتی می‌توان سبدگردانی را اینطور تعریف کرد: تصمیم به فروش، خرید و یا نگهداری اوراق بهادار به نام سرمایه‌گذار معین توسط سبدگردان، در قالب قراردادی مشخص، به منظور کسب سود برای سرمایه‌گذاراست.
استفاده از توان حرفه‌ای مدیر و مشاوره‌های تیم مدیران مسلط به روش و ابزارهای تحلیل بازار بورس همچون تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال باعث می‌شود هر تصمیمی که برای سبد هر شخص گرفته می‌شود با تحلیل حرفه‌ای گزارش‌های مالی و اخبار بازار سرمایه به انجام برسد.
در سبدگردانی اختصاصی یک تیم کارشناسی به مدیریت یک فرد خبره، مسئولیت خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار را برای سرمایه‌گذار قبول می‌کند. این تیم بر اساس نتایج حاصل از پرسشنامه ریسک و پس از برگزاری جلسه حضوری و دریافت نظرات شخص سرمایه‌گذار، بر اساس اهداف و میزان ریسک‌پذیری وی استراتژی سرمایه‌گذاری را مشخص کرده و مدیریت سبد را آغاز می‌کند.

 

 

سبدگردانی اختصاصی آسال

شرکت سبدگردان آسال (سهامی خاص) در تاریخ 1397/07/07 تحت شماره 531981 و شناسه ملی 14007862166 به ثبت رسید. شرکت سبدگردان آسال با تمرکز بر تیم مدیریتی خود و اعتقاد بر کار گروهی مبتنی بر دانش و بهره‌مندی از متخصصین با تجربه و استقلال کامل، توأم با تمرکز بر بازارهای مالی و تلاش برای افزایش کارایی اطلاعاتی و استفاده از پتانسیل‌های کارشناسان محتلف و با حفظ ارزش‌ها، اصول سازمانی، اخلاق حرفه‌ای و رعایت بالاترین سطح ارائه خدمات، سعی در کسب بیشترین سهم بازار در حوزه سبدگردانی را هدف‌گذاری نموده است. از جمله خدمات قابل ارائه توسط شرکت به شرح زیر است :
انجام کلیه امور مربوط به سرمایه‌گذاری در انواع اوراق بهادار اعم از با درآمد متغیر (مانند: سهام، اوراق مشتقه همچون اختیارات معامله و قراردادهای آتی) و با درآمد ثابت (مانند انواع سپرده‌های بانکی، گواهی سپرده بانکی، اوراق مشارکت، اوراق صکوک، اوراق رهنی و اوراق مرابحه) و اوراق مشتقه، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های مشترک یا صندوق‌های زمین و ساختمان، ابزارها و محصولاتی مالی جدید و به طور کلی تمامی فرصت‌های سرمایه‌گذاری بالقوه موجود در اقتصاد شناسایی کلیه فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری در راستای مدیریت سبد اختصاصی با توجه به خواست‌ها و نیازهای هر مشتری و تنوع بخشی به سبد دارایی‌ها و درآمدهای وی و .... .
در سبد گردانی هر سرمایه‌گذار یک مشاوره سرمایه‌گذاری و یک پشتیبان خواهد داشت همچنین پنل سبدگردانی به همراه گزارشات ماهانه در اختیار سرمایه‌گذار قرار داده می‌شود که از طریق آن می‌تواند معاملات انجام شده در سبد دارایی خود را مشاهده نمایند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در سبدهای اختصاصی آسال 10میلیارد تومان است.
علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری می‌توانند به اینجا کلیک نمایند.