کارگزاری بورس بیمه ایران|نمایش جزییات خبر

رشد افتتاح شعب کارگزاری بورس بیمه ایران

رشد افتتاح شعب کارگزاری بورس بیمه ایران
سید محمدجواد میرطاهر از افتتاح 36 شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شهرهای مختلف کشور خبر داد...
رشد افتتاح شعب کارگزاری بورس بیمه ایران
 
سید محمدجواد میرطاهر از افتتاح 36 شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شهرهای مختلف کشور خبر داد و گفت: این شعب به منظور افزایش کیفیت خدمات و تسهیل در دسترسی مشتریان به نیازهای بورسی راه‌اندازی شده است که پل ارتباطی آنها برای اعلام نظر، پیشنهاد و شکایت نیز محسوب می‌شود.
 
عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران با بیان اینکه خدمات متنوع بورسی از جمله اعطای کد آنلاین، برگزاری دوره‌های آموزش بورس، اعطای اعتبار، ارائه تحلیل تکنیکال و بنیادی و ... در این شعب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، افزود: برقراری ارتباط مستقیم با سهامداران باعث می‌شود که به موقع از نواقص موجود در مسیر خدمات‌رسانی باخبر شویم و اجازه ندهیم که رضایتمندی و خشنودی جای خود را به نارضایتی و شکایت بدهد و تخلف احتمالی منجر به تضییع بیت‌المال شود.
 
سید محمدجواد میرطاهر تاکید کرد: افتتاح شعب در سراسر کشور جز برنامه‌های اصلی مدیران اقتصادی و اعضای هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران است، خصوصا در این روزها که ویروس کرونا باعث کاهش ارتباطات جمعی شده است، نیاز داریم تا با افزایش شعب و تسریع در ارائه خدمات غیرحضوری مثل اعطای کدآنلاین، حضور افراد در بازار سرمایه را تسهیل کنیم.
 
 به گفته این عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران، تعدا شعب این شرکت طی دو سال و نیم گذشته از 4 مورد به 36 مورد افزایش پیدا کرده است.  
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.