کارگزاری بورس بیمه ایران|نمایش جزییات خبر

برگزاری مجمع سالیانه کارگزاری بورس بیمه ایران در برج برزیل بیمه ایران

برگزاری مجمع سالیانه کارگزاری بورس بیمه ایران در برج برزیل بیمه ایران
مجمع عمومی سالیانه شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در سال مالی منتهی به 30 آذرماه 99 در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت سهامی بیمه ایران برگزار شد.
مجمع عمومی سالیانه شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در سال مالی منتهی به 30 آذرماه 99 در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت سهامی بیمه ایران برگزار شد.
 
در این جلسه که صبح امروز یکشنبه 24 اسفند 99 با حضور  100 درصدی سهامداران، اعضای هیات‌مدیره و مدیران کارگزاری بورس بیمه ایران، معاونت مالی و اداری شرکت سهامی بیمه ایران جناب آقای داورپناه به عنوان نماینده این شرکت و رییس مجمع و نمایندگان سایر سهامداران و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد، عملکرد شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در بخش‌های مختلف عملیاتی، مالی، زیرساخت‌ها، شفافیت، برنامه‌های آتی و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و صورت‌های مالی این شرکت با تائید کامل اعضای مجمع، حسابرس محترم قانونی و نماینده سازمان بورس مورد تصویب قرار گرفت.
 
در این نشست دلایل ارتقای جایگاه کارگزاری بورس بیمه ایران طی 3 سال گذشته از 67 ام به 10 ام عنوان شد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بهره‌مندی از تیم توانمند و باتجربه در حوزه بازار سرمایه، استفاده از ساز و کارهای نوین فناوری اطلاعات، پایبندی به شفافیت در همه حوزه‌ها و تلاش برای بهبود زیرساخت‌ها اشاره کرد.
 
بنا بر آمار ارائه‌شده در این مجمع، کارگزاری بورس بیمه ایران طی یکسال گذشته با جهش بالایی در سوددهی، رکورد بی‌نظیری از خود برجای گذاشت و موفق شد رشد 780 درصدی در ارزش معاملات اوراق بهادار را رقم بزند. دستیابی به رشد 6 برابری سود خالص و افزایش 370 درصدی تعداد مشتریان فعال در کنار راه‌اندازی بیش از 38 شعبه در سراسر کشور از جمله مهم‌ترین دستاوردهای کارگزاری بورس بیمه ایران بود که به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت.
 
در بخشی از مجمع به عملکرد مناسب کارگزاری بورس بیمه ایران در حوزه شفافیت مالی و رعایت قوانین و ابلاغیه‌ها اشاره و تاکید شد که گزارش سازمان حسابرسی کل کشور و بازرسی سازمان بورس اوراق بهادار نشان‌دهنده فعالیت دقیق، قانونمند و عاری از هرگونه تخلفات حتی جزیی و متدوال در صنعت کارگزاری است که این مهم با استقرار سیستم دقیق کنترل داخلی در سازمان و اجرای فرآیندها و روش‌های دقیق کنترلی حاصل شده است.
 
در این جلسه، ریاست مجمع، دستاوردهای کارگزاری بورس بیمه ایران در یکسال گذشته را موفقیتی چشم‌گیر دانست و ضمن قدردانی از اعضای هیات‌مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران، حمایت خود را از این تیم مدیریتی در راستای تداوم برنامه‌های توسعه‌ای شرکت، اعلام کرد. در پایان مجمع اهداف کارگزاری بورس بیمه ایران برای سال 1400 اعلام شد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به افزایش کیفیت زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، جذب نیروهای متخصص، تقویت حوزه کالا و انرژی، راه‌اندازی شعب مورد نیاز در سراسر کشور، تقویت سامانه مرکز تماس مشتریان، برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی‌تر و ... اشاره کرد.
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.