کارگزاری بورس بیمه ایران|نمایش جزییات خبر

جلوگیری از تخلف با افزایش آگاهی سهامداران

جلوگیری از تخلف با افزایش آگاهی سهامداران
سید محمدجواد میرطاهر با تاکید بر اینکه بازار سرمایه نیازمند ورود آگاهانه است، گفت: افرادی که قصد دارند در بورس شرکت کنند ...
جلوگیری از تخلف با افزایش آگاهی سهامداران
 
سید محمدجواد میرطاهر با تاکید بر اینکه بازار سرمایه نیازمند ورود آگاهانه است، گفت: افرادی که قصد دارند در بورس شرکت کنند حتما باید خود را از نظر دانش مربوط به این بازار به روز کنند چون در غیراینصورت ممکن است در خرید و فروش سهام خود دچار مشکل شوند و درنهایت نارضایتی و شکایت در پی داشته باشد.
 
عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف در این شرکت اشاره کرد و افزود: دوره‌های آموزشی در عناوین مختلف آشنایی با بازار سرمایه، تابلوخوانی، تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته، تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته، صفر تا صد حق تقدم و ... به شکل آنلاین برگزار می‌شود که دلیل اصلی آن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قطع زنجیره ابتلا به کروناست.
 
سید محمدجواد میرطاهر تاکید کرد: برگزاری این دوره‌ها همیشه مورد تاکید مدیران اقتصادی شرکت بوده به نحوی که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 1500 نفر در دوره‌های آموزشی کارگزاری بورس بیمه ایران شرکت کرده‌اند که این رقم نشان می‌دهد با وجود نوسان‌های اخیر شاخص کل، شهروندان به اهمیت کسب دانش بورسی آگاهی دارند.
 
این عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران، نقطه قوت دوره‌های آموزشی شرکت زیرمجموعه بیمه ایران را کاربردی بودن آنها دانست و تاکید کرد که آگاهی سهامداران می‌تواند از بروز تخلف احتمالی در بازار جلوگیری کند و راه سواستفاده‌های مالی و تضییع بیت‌المال را بگیرد.
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.